Barney Cycle – Ceník základních služeb

Servisu věnujeme mimořádnou pozornost a péči. Můžete u nás počítat s precizností, profesionalitou a odbornou znalostí. Pracujeme s tím nejlepším, co se dá na cyklistickém trhu najít napříč všemi cyklistickými kategoriemi.

Základní servis - 400 Kč

Kontrola celkového stavu kola, dotažení šroubových spojů, seřízení řazení a brzd, kontrola hlavového složení, dofouknutí pneu na požadovaný tlak. Namazání a měření řetězu.

Standardní servis - 800 Kč

Základní servis + docentrování kol, promazání bowdenů a lanek, kontrola nábojů, výměna řetězu, výměna destiček/špalků.

Velký servis - 1600 Kč

Standardní servis, čistění a promazání hlavového složení, seřízení nábojů a namazání kónusů, práce na výměně lanek a bowdenů, nastavení tlumení + čištění středové osy + servis brzd.

"Zázračný servis" - od 2400 Kč

Když si svého kola ceníte natolik, že jej chcete zachránit, ať už mu je kolik chce. Přeci jen jste s kolem prožili spoustu let a díky nostalgii plánujete kolo zachovat a dopřát mu pořádný wellness, ať už to stojí cokoliv. Poradíme si s každým projektem. 

Express servis - 3000 Kč

Odlétáte na závody a potřebujete uvést vaše kolo do nejlepšího stavu? Připravte si peněženku a rezervujte si naše nejlepší služby. Express servis je tu pro vás. Velký servis a příprava kola v krátkém čase s možnosti zabalení a nachystání na přepravu do zahraničí. Možnost zapůjčení cestovního vaku.

Ostatní práce - 400 Kč/hod

Ať už potřebujete vyměnit duši nebo seřídit řazení, tato služba obsahuje veškeré mechanické práce na kolech a elektrokolech, účtujeme ji po 15 min. intervalech. Výměna duše cca 15 minut = 100 Kč, seřízení řazení a přesmykače 25 min = 200 Kč atd. Odhadovanou cenu za každý úkon Vám sdělíme předem.

Mytí kola s konzervováním - 300 Kč

Kompletní umytí a vysušení kola. Samozřejmostí je promazání kluzáků vidlic a tlumičů silikonovým olejem a promazání dalších pohyblivých částí. Umytí kola u základního a středního servisu + 200 Kč. U Velkého a Express servisu je zcela zdarma.

Poradenství při výběru kol a doplňků - 500 Kč

Nabízíme nezávislé poradenství pro výběr kol, příslušenství i doplňků. Poradíme Vám se všemi otázkami, zhodnotíme všechny požadavky a doporučíme nejlepší variantu, se kterou můžete ušetřit nemalé peníze. Jsme nezávislí a porovnáváme ze široké nabídky značek na našem trhu. Poplatek zaplatíte až po koupi kola.

Kurz základních oprav jízdních kol - od 1000 Kč

Ideální dárek pro cyklisty, kteří si plánují v budoucnu opravovat kolo sami a nechtějí jezdit s každou maličkostí do servisu. Kurzy jsou rozděleny do několika témat. Získáte spoustu všeobecných znalostí a vychytávek, certifikát o úspěšném dokončení a důležité know-how ze světa cyklistiky. Na kurzu se můžete těšit na doprovodný program a občerstvení.  Délka trvání 120 minut.

Kurz techniky - od 300 Kč/osoba

Kurz techniky je zaměřený na zdokonalování a zlepšení ovládání kola a celkového pocitu z jízdy v těžkém terénu. Naučíme Vás, jak správně odhadnout překážku, jak se postavit k výzvám, a hlavně jak se z toho nepo*rat a užívat si čas strávený na kole. Nabízíme individuální i zvýhodněné skupinové lekce. Délka lekce 120 min.

Vyzvednutí kola u zákazníka - 199 Kč

Jste časově vytíženi? Nabízíme možnost vyzvednutí kola přímo u Vás doma. Pokud jste z Opavy nebo okolí do 10 km, můžete využít této služby. Stačí uvést do poznámky Vaši adresu a předpokládaný čas vyzvednutí. To ostatní už nechejte na nás.

Půjčovna kol - od 400 Kč/den

Testovací kolo si můžete vypůjčit pro zjištění pocitu správné velikosti u výběru kola nebo k účelu jako je dovolená nebo vyjížďky s přáteli. Můžete vybírat z naší nabídky klasických kol nebo elektrokol. Pro dotaz ohledně rezervace nás prosím kontaktujte. 


Rezervujte si nás on-line.

Adresu k vyzvednutí uveďte do Poznámky
Popište závadu, popřípadě požadavek k servisu. U poradenství napište všechny parametry jako výška, styl jezdce, užití a rozpočet
Přetáhněte soubory sem nebo Vyberte v počítači
Nahrát fotku (Pokud žádáte o jiné služby, tak fotku nenahrávejte). Maximální velikost fotografie je omezena na 3MB a počet 6.