BLOG

Nejnovější články

Image

TEST: FORCE NEO

Nedávno se mi naskytla příležitost natáčet reklamní spot pro značku Force, na novou silniční přilbu s názvem Neo. Na natáčení jsem se vydal do Prahy, kde mě brzo ráno čekal kamarád Buba, který měl na starost celou tvorbu videa. 
Celý test ZDE
Image

TEST: NOX HELIUM 7.1 ENDURO

Za svoji současnou cyklistickou kariéru jsem měl možnost vyzkoušet snad všechny typy kol z různých odvětví.
Více ZDE
Interview: Girls Can - Jana Czecinkarová
Brandon Semenuk - Ultimate Raw Compilation

Všechny články

TEST: FORCE NEO

Nedávno se mi naskytla příležitost natáčet reklamní spot pro značku Force, na novou silniční přilbu s názvem Neo. Na natáčení jsem se vydal do Prahy, kde mě brzo ráno čekal kamarád Buba, který měl na starost celou tvorbu videa. Při kávičce jsem měl poprvé možnost přilbu vyzkoušet a prohlédnout si ji zblízka.

Celý test ZDE

TEST: NOX HELIUM 7.1 ENDURO

Za svoji současnou cyklistickou kariéru jsem měl možnost vyzkoušet snad všechny typy kol z různých odvětví. Nikdy jsem se nepřikláněl k jednomu stylu a snažil se využít dosažených znalostí a pocitů, abych kolo vždy nestranně ohodnotil. Jednoho dne mi zvonil telefon. Číslo bylo cizí, a navíc volalo z Německa. Chtěl jsem hovor odmítnout, ale nakonec jsem to zvedl. Do telefonu se klidným hlasem představil majitel firmy NOX cycles Carsten a zeptal se, jestli bych si nechtěl vyzkoušet nějaké kolo z jejich nabídky. Souhlasil jsem a začal jsem popisovat, jaké kolo bych si představoval.

Více ZDE

 

 
Připravujeme a brzy se dočkáte.
V této kategorii již brzy k přečtení.

Interview: Girls Can - Jana Czecinkarová

Brandon Semenuk - Ultimate Raw Compilation

Produktové představení - Přilba Force Neo 2021