Image

Kdo stojí za Barney cycle?

"Jmenuji se Michal Barabáš a s kolem mě od dětství spojovala vášeň a svoboda pohybu za řídítky. S opravou kol jsem začal jako malý kluk, když jsem musel svoje první kola skládat, upravovat a vylepšovat. Z malebné vesnice na Valašsku jsem po škole utekl do světa hledat nové možnosti a získat co nejvíce zkušeností. V cyklistice pracuji od 15 let a neumím si představit, že by tomu bylo jinak. Začínal jsem na pozici pomocného mechanika a postupem času jsem se vyšplhal až na manažerské pozice. Nikdy jsem ale nezapomněl, o čem cyklistika je a co pro mě znamená. Věděl jsem, že v budoucnu chci vytvořit projekt, který mě bude naplňovat. A tak jsem vymyslel službu, která nabízí komplexní řešení pro cyklisty od A do Z.

Poradíme s výběrem kol a doplňků, naučíme, jak správně servisovat vašeho miláčka nebo pomůžeme posunout vaše jezdecké schopnosti na vyšší metu."

Image

Hodnoty a cíle

Našim hlavním cílem je nadstandardní a kvalitní zákaznický servis jak při výběru, tak servisu kol nebo jiných službách, které nabízíme. Chceme, abyste byli spokojeni a odjížděli s radostí.
Nestojíme o budování řetězců obchodů, protože věříme, že nejdůležitější je osobní přístup k zákazníkovi.

Jsme firma, která je založena na přátelství. Můžete k nám přijít jako amatér, ale odcházet budete jako pravý cyklista. Připravili jsme prostor, který bude originální s důrazem na kvalitní služby. Předáváme dál vášeň k cyklistice.
 
Naše motto: Když chceš, tak to dokážeš!